Rozpočtáři, přípraváři staveb

GasPro Mar. Lázně s.r.o. nabízí volné pracovní místo na pozici Rozpočtáři, přípraváři staveb. Práce na plný nebo zkrácený úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 25 000 do 40 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO (vyučení s maturitou). Místem pracoviště je GasPro Mar. Lázně s.r.o., okres Cheb. Pozice je vhodná i pro absolventy, osoby se zdravotním postižením, osoby vyžadující bezbariérový přístup. Nástup možný ihned. Další informace Vám poskytne Jana Elbrsová Slávová, , tel.: 777219629, e-mail: info@gasproml.cz.

Poznámka od zaměstnavatele

Místo výkonu práce: Purkyňova 1, Velká Hleďsebe. Pracovní úvazek plný nebo zkrácený (min. 20 hod/týdně). Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Vhodné i pro absolventy. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: Po-Pá 7:30-16:30hod - záleží na dohodě. Náplň práce: firma GasPro Mar. Lázně s.r.o. nabízí služby v oboru voda, topení, plyn; v rámci vysoké poptávky po našich službách potřebuje náš tým posilu; přivítáme šikovného člověka, který nám pomůže s vytvářením cenových nabídek a přípravou výroby; návrh nejlepšího technického řešení u mnoha různorodých projektů, vytváření cenových poptávek a jejich vyhodnocování, příprava rozpočtu a cenová kalkulace jednotlivých staveb, po zapracování dohled nad jednotlivými projekty. Požadujeme: stavební průmyslová škola, základy práce s PC a internetem, MS Office - zejména Excel a Outlook, znalost TZB - ZTI, ÚT, VZT alespoň v úrovni čtení a pochopení technické dokumentace, spolehlivost, řidičský průkaz sk. B, komunikační schopnosti. Nabízíme: stravenkový paušál, telefon, půlroční bonusy, podpora osobního rozvoje (školení, kurzy..). Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.

Základní informace o nabízené pozici

  • Pracovní úvazek: Dohodou
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Pracovněprávní vztah:
  • Hrubá mzda: 25 000 – 40 000 Kč/měsíc
  • Pracovní poměr: na dobu neurčitou, nástup možný ihned

Požadavky na uchazeče o práci

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Pracoviště a kontakty

  • Adresa pracoviště: GasPro Mar. Lázně s.r.o.
  • Zaměstnavatel: GasPro Mar. Lázně s.r.o., IČO: 62245031
  • Referenční číslo: 26500140720, Kontaktní pracoviště Cheb

Podobné pracovní nabídky

Úřední hodiny na pracovištích ÚPČR

Pondělí8:00 – 12:00, 13:00 - 17:00
Úterýna objednání
Středa8:00 – 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtekna objednání
Pátekna objednání
2022 © www.nabidkyupcr.cz – aktuální nabídka volných míst z Úřadu práce ČR. Tyto stránky neprovozuje MPSV. Poslední aktualizace dat ze stránek mpsv.cz proběhla 2. 2. 2023.
Kontakt na provozovatele
Souhlas s nastavením osobních údajů