Úřad práce Boskovice – kontaktní pracoviště

Kontaktní pracoviště Boskovice

Adresa:nám. Dr. Snětiny 2275/2, 680 01 Boskovice
Telefon:950 103 601 - 607
E-mail:boskovice@bk.mpsv.cz

Zprostředkování zaměstnání – úřední hodiny

Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý8:00 - 11:00
Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek8:00 - 11:00
Pátek8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Kontaktní pracoviště Boskovice (Letovice)

Adresa:Masarykovo náměstí 212/17, 679 61 Letovice
Telefon:950 103 620, 623
E-mail:letovice@bk.mpsv.cz

Zprostředkování zaměstnání – úřední hodiny

Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý
Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek
Pátek

Kontaktní pracoviště Boskovice

Adresa:nám. Dr. Snětiny 2275/2, 680 01 Boskovice
Telefon:950 103 611-617
E-mail:Slavka.Mouckova@bk.mpsv.cz

Státní sociální podpora – úřední hodiny

Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý8:00 - 11:00
Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek8:00 - 11:00
Pátek8:00 - 11:00 (jen příjem žádostí a pozvaní)

Kontaktní pracoviště Boskovice (Letovice)

Adresa:Masarykovo náměstí 212/17, 679 61 Letovice
Telefon:950 103 622, 616
E-mail:Lenka.Jalova@bk.mpsv.cz

Státní sociální podpora – úřední hodiny

Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý
Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek
Pátek

Kontaktní pracoviště Boskovice

Adresa:nám. Dr. Snětiny 2275/2, 680 01 Boskovice
Telefon:950 103 642
E-mail:Helena.Kalova@bk.mpsv.cz

Hmotná nouze – úřední hodiny

Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý8:00 - 11:00
Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek8:00 - 11:00
Pátek8:00 - 11:00 (jen příjem žádostí a pozvaní)

Kontaktní pracoviště Boskovice (Letovice)

Adresa:Masarykovo náměstí 212/17, 679 61 Letovice
Telefon:950 103 624
E-mail:Sona.Pozdanova@bk.mpsv.cz

Hmotná nouze – úřední hodiny

Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý
Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek
Pátek

Kontaktní pracoviště Boskovice (Velké Opatovice)

Adresa:Zámek 14, 679 63 Velké Opatovice
Telefon:516 477 321
E-mail:

Hmotná nouze – úřední hodiny

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek8:00 - 11:00
Pátek

Kontaktní pracoviště Boskovice

Adresa:nám. Dr. Snětiny 2275/2, 680 01 Boskovice
Telefon:950 103 643
E-mail:Marie.Michalikova@bk.mpsv.cz

Sociální služby, příspěvek na péči – úřední hodiny

Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý8:00 - 11:00
Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek8:00 - 11:00
Pátek8:00 - 11:00 (jen příjem žádostí a pozvaní)

Kontaktní pracoviště Boskovice

Adresa:nám. Dr. Snětiny 2275/2, 680 01 Boskovice
Telefon:950 103 647
E-mail:Katerina.Vladikova@bk.mpsv.cz

Dávky pro osoby se zdravotním postižením – úřední hodiny

Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý8:00 - 11:00
Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek8:00 - 11:00
Pátek8:00 - 11:00 (jen příjem žádostí a pozvaní)