Lékař/ka na oddělení chirurgie

Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. nabízí 2 volná pracovní místa v oboru zdravotnictví na pozici Lékař/ Chirurgie - lékař se specializovanou zůsobilostí. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 23.9.2016 s platovým ohodnocením od 20 000 do 50 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Vysokoškolské. Místem pracoviště je Purkyňova 1849, 470 01 Česká Lípa 1, okres Česká Lípa. Pozice je vhodná i pro absolventy VŠ, cizince. Nástup možný ihned. Další informace Vám poskytne Oddělení řízení lidských zdrojů, e-mail: zamestnani@nemcl.cz.

Poznámka od zaměstnavatele

Místo výkonu práce: Purkyňova 1849, Česká Lípa
Mzdové podmínky budou dohodnuty při osobním setkání
Nabízíme: zázemí stabilní ziskové akciové společnosti, moderní pracovní prostředí, přístrojové vybavení na vysoké úrovni, výborné finanční ohodnocení, možnosti profesního růstu, možnost trvalého vzdělávání. Dále nabízíme Zdravé stravování za zvýhodněné ceny, významnou podporu vzdělávání bez kvalifikačních dohod včetně studijního volna, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, věrnostní kartu s maximální slevou do Nemocniční lékárny a Centra zdraví, odměny za pracovní výročí, výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky, pomoc při zajištění ubytování, společenské akce.
Požadujeme: VŠ vzdělání dle zákona č. 95/2004 Sb., specializovanou způsobilost v oboru (případně absolvent nebo lékař se základním kmenem), morální a občanská bezúhonnost, příjemné vystupování a zájem o obor.
Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Základní informace o nabízené pozici

  • Pracovní úvazek:
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Pracovněprávní vztah:
  • Hrubá mzda: 24 100 – 0 Kč/měsíc
  • Pracovní poměr: na dobu neurčitou, nástup možný ihned

Požadavky na uchazeče o práci

  • Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Pracoviště a kontakty