Řídící pracovníci v oblasti obchodu

CENTRUM GARMONIE, s.r.o. nabízí volné pracovní místo na pozici Řídící pracovníci v oblasti obchodu. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou za od 25 000 do 30 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ magisterské. Místem pracoviště je CENTRUM GARMONIE, s.r.o., okres Praha-východ. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný ihned. Další informace Vám poskytne Vladimír Šušman, tel.: 774 668 570, e-mail: centrumgarmonie@centrum.cz.

Poznámka od zaměstnavatele

Prvotní kontakt e-mailem.

Další požadavky
- VŠ vzdělání technického směru
- spolehlivost, pečlivost, pozitivní přístup, ochotu řešit komplikované ochodní situace, mimořádné pracovní nasazení, analytické schopnosti, časovou flexibilitu, komplexní myšlení, schopnost motivovat a vést druhé, výborné komunikační schopnosti, samostatnost, vyjednávací a prezentační dovednosti


Pracovní náplň
- vedení a řízení společnosti v oblasti výstavby a prodeje nemovitostí, zodpovědnost za další rozvoj a obchodní expanzi firmy, kontrola a zodpovědnost za plnění obchodních a projektových cílů, hledání a vyjednávání spolupráce s obchodními společnostmi a členy vrcholového vedení při rozvoji a dalším budování firemní strategie, zodpovědnost za realizace stavebních projektů a jejich plnění, sledování změn a trendů na trhu s nemovitostmi, udržování a rozvoj dobrých kontaktů se zákazníky společnosti, zabezpčení motivujícího pracovního prostředí.

Základní informace o nabízené pozici

  • Pracovní úvazek: Plný
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Pracovněprávní vztah:
  • Hrubá mzda: 25 000 – 30 000 Kč/měsíc
  • Pracovní poměr: na dobu neurčitou, nástup možný ihned

Požadavky na uchazeče o práci

  • Minimální vzdělání: VŠ magisterské

Pracoviště a kontakty

  • Adresa pracoviště: CENTRUM GARMONIE, s.r.o.
  • Zaměstnavatel: CENTRUM GARMONIE, s.r.o., IČO: 27587886
  • Referenční číslo: 7668450722, Kontaktní pracoviště pro Prahu-východ

Podobné pracovní nabídky

Úřední hodiny na pracovištích ÚPČR

Pondělí8:00 – 12:00, 13:00 - 17:00
Úterýna objednání
Středa8:00 – 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtekna objednání
Pátekna objednání
2021 © www.nabidkyupcr.cz – aktuální nabídka volných míst z Úřadu práce ČR. Tyto stránky neprovozuje MPSV. Poslední aktualizace dat ze stránek mpsv.cz proběhla 11. 4. 2021.
Kontakt na provozovatele