Administrativní pracovník - správce e-shopu

MÍSTO JE OBSAZENO

IR THERMIC s.r.o. nabízí volné pracovní místo v oboru administrativy na pozici Administrativní pracovník - správce e-shopu. Práce na s pružnou pracovní dobou. na dobu určitou do 31.7.2020 s platovým ohodnocením 12 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Mezi další požadavky patří Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B. Místem pracoviště je IR THERMIC s.r.o. - pracoviště Veřovice, Veřovice 6, 742 73 Veřovice, okres Nový Jičín. Pozice je vhodná i pro osoby se zdravotním postižením. Nástup možný od 1.2.2020. Další informace Vám poskytne Oldřiška Kociánová, tel.: +420 733 555 929, e-mail: info@evelio.cz.

Poznámka od zaměstnavatele

z: 2.12.2019, a: 13.1.2020
Místo je vyhrazeno pro OZP.
Náplň práce: správa e-shopu - online marketing, orientace na online prodej, sledování konkurence, práce na dalším rozvoji e-shopu, tvoření newsletterů popřípadě i bannerů, rozvoj sociálních sítí (instagram + facebook)
Požadavky: orientace na online prodej a online marketing, velmi dobrá znalost českého jazyka, výborné komunikační schopnosti (vč.písemné formy), spolehlivost, pečlivost, samostatnost
Výhodou (ne podmínkou): práce v grafickém programu Photosphop, zkušenosti s psaním článků, zkušenost s prací v e-shopu ( shoptet)
Kontakt: Oldřiška Kociánová, telefonicky na čísle: 733 555 929, e-mail: info@evelio.cz

Základní informace o nabízené pozici

  • Pracovní úvazek:
  • Směnnost: Pružná pracovní doba
  • Pracovněprávní vztah:
  • Hrubá mzda: 12 000 – 0 Kč/měsíc
  • Pracovní poměr: na dobu určitou (do 31.07.2020), nástup možný ihned

Požadavky na uchazeče o práci

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Ostatní dovednosti: Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Pracoviště a kontakty