AUTOMECHANIK

CORAX spol. s r.o. nabízí volné pracovní místo v oboru výroby a provozu na pozici AUTOMECHANIK. Práce na v turnusových službách. na dobu neurčitou s platovým ohodnocením od 29 000 do 33 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Střední odborné (vyučen). Místem pracoviště je CORAX spol. s r.o. - Dolní Slověnice u Lišova par.číslo 814/3, Dolní Slověnice u Lišova, okres České Budějovice. Pozice je vhodná i pro cizince. Nástup možný ihned. Další informace Vám poskytne Lucie Uxová, tel.: +420 739 588 049, e-mail: hr@corax.cz.

Poznámka od zaměstnavatele

Česká společnost s více než 20 letým působením na českém trhu hledá vhodného kandidáta na pozici automechanika do firemního sevisu.
Náplň práce: stanovení diagnózy poruch, provádění oprav a výměny jednotlivých součástí, podskupin a skupin součástí a jejich příslušenství, provádění nastavovacích a seřizovacích prací na mechanických, hydraulických a pneumatických dílech vozidel, montáž dílů automobilového příslušenství.
Pracovní doba: krátký, dlouhý týden (7:00 hod. - 19:00 hod.).
Co Vám můžeme nabídnout: příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv, kvalitní pracovní zázemí, motivační platové ohodnocení, podporu ve vzdělávání a doporučení kontrétních kurzů i lektorů, mobilní telefon, stravenky, benefitní program volání i pro rodinné příslušníky, nákup motorové nafty do osobního automobilu se slevou na firemní ČS, slevu na práci a náhradní díly při opravě osobnoího automobilu ve firemním servisu, pravidelné teambuildingové akce.
Co Vás čeká: budete pracovat v dopravní společnosti, které se daří a kde se dobré nápady doopravdy realizují, slibujeme, že se nebudete nudit, budete řešit různorodé požadavky technického oddělení.
Co požadujeme: hledáme primárně někoho se znalostí LKW, znalost v oboru LKW výhodou, ŘP sk. B, C výhodou, zodpověnou osobu se svědomitým přístupem k práci.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem nebo telefonicky.

Základní informace o nabízené pozici

  • Pracovní úvazek:
  • Směnnost: Turnusové služby
  • Pracovněprávní vztah:
  • Hrubá mzda: 29 000 – 33 000 Kč/měsíc
  • Pracovní poměr: na dobu neurčitou, nástup možný ihned

Požadavky na uchazeče o práci

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Pracoviště a kontakty