Partner Success Lead

Kiwi.com s.r.o. nabízí volné pracovní místo v oboru managementu na pozici Partner Success Lead. Práce na s pružnou pracovní dobou. na dobu neurčitou s platovým ohodnocením 80 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Bakalářské. Místem pracoviště je Palachovo náměstí 797/4, Starý Lískovec, 625 00 Brno 25, okres Brno-město. Pozice je vhodná i pro cizince. Nástup možný od 1.6.2019. Další informace Vám poskytne Kristýna Šiková, tel.: +420 725 549 474, e-mail: kristyna.sikova@kiwi.com.

Poznámka od zaměstnavatele

zájemci, nechť se hlásí na karolina.tomsu@kiwi.com
Na pozici Vedoucího partnerského úspěchu (Partner Success Lead) budete tvořit a řídit nově vytvořený tým a zajišťovat úspěch Kiwi.com B2B partnerství. Budete zejména koordinovat všechny interní aktivity pro poskytování řešení a umožnění nových nástrojů pro Kiwi.com B2B partnery, které jsou vycházejí z existující produktové nabídky. Budete rovněž zajišťovat technickou a funkční podporu všem uživatelům našich B2B produktů a služeb. Očekáváme od Vás, že budete hledět nad rámec Vašich aktivit a budete zodpovědně rozvíjet naše partnerské obchodní vztahy.
Vaše klíčové povinnosti:
· Technical account management, jenž zahrnuje přijímaní B2B partnerů, zodpovídání jejich dotazů a technických problémů, stejně jako navrhování řešení na základě jejich obchodních potřeb.
· Business development partnerů existujících a zapojujících se do užívání portfolia produktů a služeb Kiwi.com.
· Kooperace s interními zúčastněnými stranami v Kiwi.com - Business development team, Engineering, B2B product managers apod.
· Komunikace na poruchách služeb a zajišťování toho, že probíhající vývojové aktivity budou vždy prospívat partnerům a nikdy nebudou poškozovat kvalitu našich služeb.
· Navrhování produktových vylepšení na základě zpětné vazby ze strany partnerů.
· Vedení a upevňování týmových členů, aby byli naplno motivování dosahovat co nejlepšího výkonu, který odpovídá potřebám společnosti.

Vítaný profil uchazeče:
- alespoň 5 let zkušeností v oblasti zavádění technologických řešení, koordinace (víceoborových) projektů a managementu zákaznických vztahů
- perfektní povědomí o letenkovém trhu a přímé několikaleté zkušenosti v dané oblasti
- perfektní znalost angličtiny, znalost druhého jazyka výhodou
- excelentní komunikační schopnosti.
- schopnost vést technickou diskuzi, připravit technické řešení a dokumentaci
- znalost technické infrastruktury - zejm. vyvíjení, implementace a práce s API
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Základní informace o nabízené pozici

  • Pracovní úvazek:
  • Směnnost: Pružná pracovní doba
  • Pracovněprávní vztah:
  • Hrubá mzda: 80 000 – 0 Kč/měsíc
  • Pracovní poměr: na dobu neurčitou, nástup možný ihned

Požadavky na uchazeče o práci

  • Minimální vzdělání: Bakalářské

Pracoviště a kontakty