UKLÍZEČ/-KA

MÍSTO JE OBSAZENO

Soukromé senior centrum Nechanice s.r.o. nabízí volné pracovní místo v oboru služeb na pozici UKLÍZEČ/-KA. Práce na v jednosměnném provozu. na dobu neurčitou s platovým ohodnocením 15 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Základní + praktická škola. Místem pracoviště je Pražská 20, 503 15 Nechanice, okres Hradec Králové. Pozice je vhodná i pro osoby se zdravotním postižením, cizince. Nástup možný od 1.5.2019. Další informace Vám poskytne Ing. Andrea Votavová, Ph.D., tel.: +420 608 914 617, e-mail: andrea.votavova@votavova.eu.

Poznámka od zaměstnavatele

UKLÍZEČ/-KA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ
- Místo výkonu práce Pražská č.p. 20, 503 15 Nechanice
- PP plný na dobu neurčitou; nástup možný ihned; jednosměnný provoz, víkendová práce dle domluvy
- Náplň práce: uklízení vnitřních prostor penzionu, zejména podlahových kritin, oken, dveří, povrchů nábytku a dalšího vybavení pokojů a provozních místností penzionu jako jsou toalety, koupelny, kancelář atd., další úklidové a pomocné práce dle pokynů zaměstnavatele
- Požadujeme: organizační schopnosti, dodržování zásad čistoty a hygieny, samostatnost, časová flexibilita, lidský přístup ke klientům, týmová spolupráce s dalšími zaměstnanci společnosti, loajalita k zaměstnavateli, praxe v oboru vitáná.
- Nabízíme: mimořádné odměny; příspěvek na oběd; svačiny a nápoje na pracovišti; příspěvek na dopravu
- Pozice je vhodná pro absolventy
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky či e-mailem na: andrea.votavova@votavova.eu, tel. 608914617, kontaktní ososba: Votavová Andrea Ing., Ph.D.

Základní informace o nabízené pozici

  • Pracovní úvazek:
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Pracovněprávní vztah:
  • Hrubá mzda: 15 000 – 0 Kč/měsíc
  • Pracovní poměr: na dobu neurčitou, nástup možný ihned

Požadavky na uchazeče o práci

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Pracoviště a kontakty