ELEKTRIKÁŘ/ELEKTRIKÁŘKA

MÍSTO JE OBSAZENO

GASL CZ s.r.o. nabízí volné pracovní místo v oboru výroby a provozu na pozici Elektrikář - Olomouc (1711004). Práce na v nepřetržitém provozu. na dobu neurčitou s platovým ohodnocením 17 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Střední odborné (vyučen). Místem pracoviště je GASL CZ s.r.o.., Pavelčákova 437/6, 779 00 Olomouc 9, okres Olomouc. Nástup možný od 1.1.2018. Další informace Vám poskytne Kontakt, tel.: +420 773 447 447, e-mail: prace@gasl.cz.

Poznámka od zaměstnavatele

Elektrikář (1711004)
Jste vhodným uchazečem, pokud: máte SOU, SŠ – v oboru provozní elektrikář – elektronik, máte vyhlášku č. 50/1978 Sb (min. §6), máte znalost PLC – výhodou, ovládáte programování STEP 7/Tia – výhodou, vyznáte se v technické dokumentaci, výkresech a schématech, jste samostatný, spolehlivý, flexibilní, komunikativní, manuálně zručný, jste ochotný pracovat v noci a ve výškách.

Budete se věnovat: elektroinstalačním pracím, elektroúdržbě budov, opravě a údržbě elektrických a elektronických zařízení NN, údržbě technologického parku.
Proč by se Vám mohla tato pracovní nabídka líbit: čeká na Vás příjemné a moderní pracovní prostředí, nabízíme možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje.

Pracoviště: Olomoucko
Mzda: dle zkušeností a praxe
Nástup: dle domluvy
Pokud Vás uvedené informace oslovily, splňujete požadavky nebo máte k nabízené pozici jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na tel. 773 447 447 anebo e-mailem na prace@gasl.cz.

Základní informace o nabízené pozici

  • Pracovní úvazek:
  • Směnnost: Nepřetržitý provoz
  • Pracovněprávní vztah:
  • Hrubá mzda: 17 000 – 0 Kč/měsíc
  • Pracovní poměr: na dobu neurčitou, nástup možný ihned

Požadavky na uchazeče o práci

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Pracoviště a kontakty