EXPEDIENT/-KA VÝROBY

SV metal spol. s r.o. nabízí 3 volná pracovní místa v oboru administrativy na pozici EXPEDIENT/-KA VÝROBY. Práce na v jednosměnném provozu. na dobu neurčitou s platovým ohodnocením od 15 000 do 20 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Střední odborné (vyučen). Mezi další požadavky patří Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV), Jiné. Místem pracoviště je SV metal spol.s r.o. - provozovna Libřice, Libřice 1, 503 44 Libřice, okres Hradec Králové. Pozice je vhodná i pro absolventy SŠ. Nástup možný od 1.6.2017. Další informace Vám poskytne Veronika Antalová, tel.: +420 495 433 189, e-mail: jobs@svmetal.cz.

Poznámka od zaměstnavatele

CZ-ISCO: 43210 Úředníci ve skladech
EXPEDIENT/-KA ve strojírenské zakázkové výrobě, pracoviště Libřice u Hradce Králové, jednosměnný provoz, nástup dohodou.
- Náplň práce: příprava zakázek na daný den pro zákazníka, tisk štítků, objednávání dopravy, čištění, balení a značení dílů při expedici, vytváření a zlepšování nových postupů balení, vystavování dodacích listů a podkladů k expedici, objednávky a evidence obalového materiálu, práce s PC.
- Požadavky: pečlivost, důslednost, zodpovědnost, pružnost, odolnost vůči stresu, komunikativnost, pozitivní přístup, týmová práce, průkaz VZV výhodou
- Životopisy zasílejte na e-mail: jobs@svmetal.cz
- Informace o firmě naleznete na: www.svmetal.cz

Základní informace o nabízené pozici

  • Pracovní úvazek:
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Pracovněprávní vztah:
  • Hrubá mzda: 15 000 – 20 000 Kč/měsíc
  • Pracovní poměr: na dobu neurčitou, nástup možný ihned

Požadavky na uchazeče o práci

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Ostatní dovednosti: Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV), Jiné

Pracoviště a kontakty