Technik pro vysokotlaké řezání vodním paprskem

C.Bau spol. s r.o. nabízí volné pracovní místo v oboru výroby a provozu na pozici Technik pro vysokotlaké řezání vodním paprskem. Práce na v jednosměnném provozu. na dobu neurčitou s platovým ohodnocením 30 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je C. Bau, spol. s r. o. - 001, Ploužnice 320, Ralsko, 471 24 Mimoň, okres Česká Lípa. Pozice je vhodná i pro absolventy SŠ, cizince. Nástup možný ihned. Další informace Vám poskytne Lucie Kostenková, tel.: +420 602 171 615;info@cbau.cz.

Poznámka od zaměstnavatele

Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, znalost CAD programů na pokročilé úrovni, orientace ve výkresech, znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook - vše na pokročilé úrovni), organizační schopnosti a flexibilita, komunikativnost, zodpovědnost, osobní disciplína, spolehlivost, samostatnost.
Náplň práce: zpracování cenových nabídek, kalkulací, příprava výkresů (CAD kreslení a editační nástroje, schopnost 3D kreslení ve všech rovinách), programování nakresleného dílu, příprava řezacího programu, obsluha stroje Flow Mach 4-4020c Dynamic Waterjet XD
Nabízíme: stravenky, služební telefon.
Pozice je vhodná i pro absolventy a cizince.
První kontakt emailem!

Základní informace o nabízené pozici

  • Pracovní úvazek:
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Pracovněprávní vztah:
  • Hrubá mzda: 30 000 – 0 Kč/měsíc
  • Pracovní poměr: na dobu neurčitou, nástup možný ihned

Požadavky na uchazeče o práci

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Pracoviště a kontakty