Prodejci po telefonu

Mediateam CZ, s.r..o. nabízí 2 volná pracovní místa v oboru obchodu a cestovního ruchu na pozici Prodejci po telefonu. Práce na v jednosměnném provozu. na dobu neurčitou s platovým ohodnocením od 17 000 do 35 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Základní + praktická škola. Místem pracoviště je Mediateam CZ, s.r..o.MVP, Koněvova 2660/141, Žižkov, 130 00 Praha 3, okres Hlavní město Praha. Pozice je vhodná i pro osoby se zdravotním postižením. Nástup možný od 1.10.2019. Další informace Vám poskytne Bc. Martin Dzúr, jednatel.

Poznámka od zaměstnavatele

KOntakt tel. Po až Pá 8.00 až 16.00 nebo @
Požadavky: dobrý verbální projev, spolehlivost, základní znalosti práce s PC, zkušenosti s telemarketingem výhodou
Náplň práce: telefonická komunikace s klienty, sjednávání schůzek po telefonu, telefonické uzavírání prodeje produktů a služeb
Pracovní úvazek 20 - 40 hodin (dle preference uchazeče)
Telefonické oslovení zákazníků zadavatele. Nejčastěji voláme ohledně bankovních nebo
pojišťovacích produktů, např. ohledně sjednání schůzky na pobočce banky či nabídky pojištění k platební kartě. Voláme také s nebankovními produkty, kdy například klientovi nabízíme prodloužení členství v knižním klubu. Vždy voláme již stávajícím klientům našeho zákazníka a mluvíme za konkrétní banku či jinou společnost. Hledáme komunikativní osoby, které nemusí mít s voláním zkušenosti. Nebojí se však se zákazníky mluvit. Podstatná je pro nás spolehlivost. Obvyklý pracovní úvazek je hlavní pracovní poměr na 4 nebo 6 hodin denně. Každé dvě hodiny je placená 10ti minutová přestávka. Kromě mzdy nabízíme řadu benefitů (stravenky, flexipassy, levnější volání, právní a sociální konzultace zdarma, atd.)

Základní informace o nabízené pozici

  • Pracovní úvazek:
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Pracovněprávní vztah:
  • Hrubá mzda: 17 000 – 35 000 Kč/měsíc
  • Pracovní poměr: na dobu neurčitou, nástup možný ihned

Požadavky na uchazeče o práci

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Pracoviště a kontakty

  • Adresa pracoviště: Mediateam CZ, s.r..o.MVP, Koněvova 2660/141, Žižkov, 130 00 Praha 3
  • Zaměstnavatel: Mediateam CZ, s.r..o., IČ: 4179820
  • Referenční číslo: 16861700703, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 9