konstruktér

STRKAN s.r.o. nabízí volné pracovní místo v oboru výroby a provozu na pozici konstruktér. Práce na s pružnou pracovní dobou. na dobu neurčitou s platovým ohodnocením od 28 500 do 36 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je Lánská 144/5, Radobyčice, 301 00 Plzeň 1, okres Plzeň-město. Pozice je vhodná i pro absolventy SŠ, cizince. Nástup možný od 1.6.2019. Další informace Vám poskytne Bc. Jan Kubát, tel.: +420 728 774 952, e-mail: j.kubat@strkan.cz.

Poznámka od zaměstnavatele

Společnost STRKAN s.r.o. se zabývá průmyslovou automatizací a implementací robotů v různých oblastech průmyslové výroby. Dle charakteru činností se jedná o vývoj, konstrukci a výrobu jednoúčelových strojů, výrobních linek, robotických buněk, speciálních montážních, svařovacích i obráběcích přípravků a strojů. Náplní práce pracovníka na pozici konstruktéra bude zejm. tvorba výkresové dokumentace, podkladů pro nabídky, tvorba a modifikace 3D modelů a kompletní výkresové dokumentace pro výrobní proces, zpracování související dokumentace, občasné montážní práce příp. objednávání komponent pro výrobu vyvíjených strojních zařízení. Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba vč. příležitostné práce z domova (home office), výuka AJ na pracovišti. Možnost uplatnit a rozvíjet své znalosti a dovednosti + možnost dalšího odborného vzdělávání. Možnost změny pracovního poměru na dobu neurčitou. Výroční odměny dle míry plnění podnikových cílů a výsledku hospodaření.

Základní informace o nabízené pozici

  • Pracovní úvazek:
  • Směnnost: Pružná pracovní doba
  • Pracovněprávní vztah:
  • Hrubá mzda: 28 500 – 36 000 Kč/měsíc
  • Pracovní poměr: na dobu neurčitou, nástup možný ihned

Požadavky na uchazeče o práci

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Pracoviště a kontakty