Vedoucí oddělení kontroly zařazený/á v odboru interního auditu a kontroly

MÍSTO JE OBSAZENO

Statutární město Olomouc nabízí volné pracovní místo v oboru administrativy na pozici Vedoucí oddělení kontroly zařazený/á v odboru interního auditu a kontroly. Práce na . na dobu neurčitou s platovým ohodnocením od 21 480 do 32 290 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Bakalářské. Mezi další požadavky patří Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B. Místem pracoviště je Horní náměstí 583, 779 00 Olomouc 9, okres Olomouc. Nástup možný od 1.6.2019. Další informace Vám poskytne Informace, tel.: +420 585 513 204/294/295/298.

Poznámka od zaměstnavatele

Místo výkonu práce: Magistrát města Olomouce.
Druh práce: Vedoucí oddělení kontroly zařazený/á v odboru interního auditu a kontroly. Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Požadavky a předpoklady:
Dosažené vzdělání: VŠ vzdělání v magisterském studijním programu nebo VŠ vzdělání v bakalářském studijním programu.
Obor zaměřený do oblasti ekonomické
Praxe v oblasti kontrolní činnosti minimálně 3 roky, praxe ve veřejné správě výhodou, zkušenosti s řízením pracovního kolektivu výhodou.
Znalosti a dovednosti: znalost zákona č. 320/2001 Sb. o finanční kontrole ve veřejné správě a o změně některých zákonů (zákon o finanční kontrole), ve znění pozdějších předpisů a praxe v jeho uplatňování, zkouška zvláštní odborné způsobilosti pro správní činnost, organizační, řídící a koncepční schopnosti, adaptabilita a analytické schopnosti, dobré komunikační schopnosti, řidičský průkaz skupiny B, velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office, ASPl), ochota soustavně se vzdělávat a učit novým postupům.
Přihlášku s požadovanými doklady zašlete nejpozději do 31. května 2019 POUZE na adresu Magistrát města Olomouce, oddělení personální a právní, Horní náměstí č.p. 583, 779 11 Olomouc. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoliv zrušit. Později zaslané přihlášky nemůžeme zařadit do výběrového řízení.
Výběrové řízení a tiskopisy jsou k dispozici na internetové adrese http://edeska.olomouc.eu (kategorie: Výběrová řízení na zaměstnance statutárního města Olomouce; Vyhledat) nebo na oddělení personálním a právním.

Základní informace o nabízené pozici

  • Pracovní úvazek:
  • Směnnost: Neurčeno
  • Pracovněprávní vztah:
  • Hrubá mzda: 21 480 – 32 290 Kč/měsíc
  • Pracovní poměr: na dobu neurčitou, nástup možný ihned

Požadavky na uchazeče o práci

  • Minimální vzdělání: Bakalářské
  • Ostatní dovednosti: Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Pracoviště a kontakty