VEDOUCÍ DIECÉZNÍHO KONZERVÁTORSKÉHO CENTRA

MÍSTO JE OBSAZENO

Biskupství královéhradecké nabízí volné pracovní místo v oboru služeb na pozici VEDOUCÍ DIECÉZNÍHO KONZERVÁTORSKÉHO CENTRA. Práce na v jednosměnném provozu. na dobu určitou do 31.5.2020 s platovým ohodnocením 25 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Vysokoškolské. Místem pracoviště je Biskupství královéhradecké [018], Velké náměstí 35/44, 500 03 Hradec Králové 3, okres Hradec Králové. Nástup možný od 1.6.2019. Další informace Vám poskytne Ing. Taťána Blažková, tel.: +420 603 458 843, e-mail: personalni@bihk.cz.

Poznámka od zaměstnavatele

VEDOUCÍ DIECÉZNÍHO KONZERVÁTORSKÉHO CENTRA
- PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, nástup možný ihned,
- Náplň práce: Vedení centrální evidence movitého kulturního dědictví. Správa diecézního depozitáře. Vytváření metodik pro nakládání s movitým kulturním dědictvím.
Poskytování odborné pomoci správcům církevním subjektů v otázkách památkové péče. Vydávání odborných stanovisek. Zajišťování restaurování a konzervace movitých kulturních památek a umělecko-historických předmětů. Spolupráce při přípravách výstav a expozic.
- Odborné a kvalifikační požadavky, osobní předpoklady: Vzdělání v oblastech: kulturněhistorická, muzejnictví, archivnictví se zaměření na památkovou péči apod.Praxe alespoň 2 roky. Řidičský průkaz skupiny B. Vstřícný přístup při spolupráci, zodpovědnost, preciznost a spolehlivost. Dobrá orientace v církevním prostředí výhodou.
- Nabízíme: týden dovolené navíc, stravenky, podporu profesního i osobnostního rozvoje, možnost účastnit se duchovních programů pořádaných pro zaměstnance
Cítíte-li se touto nabídkou osloveni a splňujete-li uvedené požadavky, zašlete svůj životopis spolu s motivačním dopisem a referencemi do 31. 5. 2019 na adresu: personalni@bihk.cz.
Biskupství královéhradecké si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, pokud uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Základní informace o nabízené pozici

  • Pracovní úvazek:
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Pracovněprávní vztah:
  • Hrubá mzda: 25 000 – 0 Kč/měsíc
  • Pracovní poměr: na dobu určitou (do 31.05.2020), nástup možný ihned

Požadavky na uchazeče o práci

  • Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Pracoviště a kontakty

  • Adresa pracoviště: Biskupství královéhradecké [018], Velké náměstí 35/44, 500 03 Hradec Králové 3
  • Zaměstnavatel: Biskupství královéhradecké, IČ: 445134
  • Referenční číslo: 16241760705, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové