Dámská/ pánská krejčová/krejčí

BOHEMIA - FASHION s.r.o. nabízí 4 volná pracovní místa v oboru výroby a provozu na pozici Dámská/ pánská krejčová/krejčí. Práce na v jednosměnném provozu. na dobu neurčitou s platovým ohodnocením od 10 900 do 16 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Střední odborné (vyučen). Místem pracoviště je BOHEMIA - FASHION s. r. o., Hálkova 838, 473 01 Nový Bor, okres Česká Lípa. Pozice je vhodná i pro absolventy SŠ, osoby se zdravotním postižením. Nástup možný ihned. Další informace Vám poskytne Ing. Daniela Němcová, Vedoucí projektu, asistentka, tel.: +420 487 722 289,602 454 790, e-mail: d.nemcova@bohemia-fashion.cz.

Poznámka od zaměstnavatele

Jsme firma zabývající se šitím dámské a pánské konfekce, speciálních oděvů pro armádu, policii a hasiče.
NABÍZÍME PRÁCI: vyučeným švadlenám/krejčím, vhodné i pro osoby se zdravotním postižením, dle možností, a nebo nevyučeným s praxí v oboru. Jedná se o práci v sedě s možností střídat pracovní pozice.
POŽADUJEME: znalost technologie šití, šicích strojů, kladný vztah k šití oděvů, manuální zručnost a kvalitně odvedenou práci NABÍZÍME: jednosměnný provoz s možností posunutí prac.doby (pro rodiče s malými dětmi, dojíždějící), možnost zkráceného úvazku na 7,5 hod./den.
KONTAKT: pouze po telefonické domluvě mezi 9 a 15h, anebo e-mailem zašlete svůj životopis s tel. kontaktem na Vás. VHODNÍ UCHAZEČI BUDOU POZVÁNÍ NA ŠICÍ TEST.
Vhodné i pro absolventy, i pro cizince.

Základní informace o nabízené pozici

  • Pracovní úvazek:
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Pracovněprávní vztah:
  • Hrubá mzda: 14 740 – 0 Kč/měsíc
  • Pracovní poměr: na dobu neurčitou, nástup možný ihned

Požadavky na uchazeče o práci

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Pracoviště a kontakty