Úřad práce Slaný – kontaktní pracoviště

Kontaktní pracoviště Slaný

Adresa:Netovická 875, 274 01 Slaný 1
Telefon:950 127 401, 950 127 408
E-mail:posta.klf@kl.mpsv.cz

Zprostředkování zaměstnání – úřední hodiny

Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý8:00 - 11:00
Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek8:00 - 11:00
Pátek8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)

Kontaktní osoby

ředitel kontaktního pracoviště ÚP ČR
Bc. Kamila Kapusniaková – Kamila.Kapusniakova@uradprace.cz, tel.: 950 127 400
vedoucí oddělení evidence a podpor v nezaměstnanosti
Gabriela Žádníková – Gabriela.Zadnikova@uradprace.cz, tel.: 950 127 401
odborný poradce pro zprostředkování
Milena Bečvářová – Milena.Becvarova@uradprace.cz, tel.: 950 127 402
pracovník trhu práce
Gabriela Hezinová – Gabriela.Hezinova@uradprace.cz, tel.: 950 127 409
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Dagmar Jeřábková – Dagmar.Jerabkova@uradprace.cz, tel.: 950 127 403
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Radka Rockenbauerová – Radka.Rockenbauerova@uradprace.cz, tel.: 950 127 405
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Aneta Soukupová – Aneta.Soukupova@uradprace.cz, tel.: 950 127 404
odborný poradce pro zprostředkování
Jitka Šíchová, DiS. – Jitka.Sichova@uradprace.cz, tel.: 950 127 406
odborný poradce pro zprostředkování
Jindřiška Vágnerová – Jindriska.Vagnerova@uradprace.cz, tel.: 950 127 407

Kontaktní pracoviště Slaný

Adresa:Netovická 875, 274 01 Slaný 1
Telefon:950 127 550 - 554
E-mail:posta.klp@kl.mpsv.cz

Státní sociální podpora – úřední hodiny

Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý8:00 - 11:00
Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek8:00 - 11:00
Pátek8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)

Kontaktní osoby

vedoucí oddělení nepojistných sociálních dávek
Jana Frolíková – Jana.Frolikova@uradprace.cz, tel.: 950 127 551
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Alena Houžvičková – Alena.Houzvickova@uradprace.cz, tel.: 950 127 550
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Zdeňka Sitarová – Zdenka.Sitarova@uradprace.cz, tel.: 950 127 553
ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče
Eva Šárová – Eva.Sarova@uradprace.cz, tel.: 950 127 550
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Alena Trnková – Alena.Trnkova@uradprace.cz, tel.: 950 127 554
specialista dávek PnP a DOZP
Monika Kostřábová – Monika.Kostrabova@uradprace.cz, tel.: 950 127 553

Kontaktní pracoviště Slaný

Adresa:Netovická 875, 274 01 Slaný 1
Telefon:950 127 555 - 560
E-mail:

Hmotná nouze – úřední hodiny

Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý8:00 - 11:00
Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek8:00 - 11:00
Pátek8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)

Kontaktní osoby

ověřovatel dávek HN
Petra Adámková – Petra.Adamkova@uradprace.cz, tel.: 950 127 555
ověřovatel dávek HN
Petra Vondráková – Petra.Vondrakova@uradprace.cz, tel.: 950 127 557
pracovník dávek hmotné nouze
Klára Dragounová – Klara.Dragounova@uradprace.cz, tel.: 950 127 552
pracovník dávek hmotné nouze
Hana Frolík – Hana.Frolik@uradprace.cz, tel.: 950 127 558
pracovník dávek hmotné nouze
Miroslava Šťastná – Miroslava.Stastna@uradprace.cz, tel.: 950 127 560

Kontaktní pracoviště Slaný

Adresa:Netovická 875, 274 01 Slaný 1
Telefon:950 127 555 - 560
E-mail:

Sociální služby, příspěvek na péči – úřední hodiny

Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý8:00 - 11:00
Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek8:00 - 11:00
Pátek8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)

Kontaktní osoby

sociální pracovník
Denisa Lanková, DiS. – Denisa.Lankova@uradprace.cz, tel.: 950 127 559
sociální pracovník
Bc. Lucie Ocásková, DiS. – Lucie.Ocaskova@uradprace.cz, tel.: 950 127 556
sociální pracovník
Bc. Jana Trojanová – Jana.Trojanova@uradprace.cz, tel.: 950 127 557

Kontaktní pracoviště Slaný

Adresa:Netovická 875, 274 01 Slaný 1
Telefon:950 127 555 - 560
E-mail:

Dávky pro osoby se zdravotním postižením – úřední hodiny

Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý8:00 - 11:00
Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek8:00 - 11:00
Pátek8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)