Úřad práce Louny – kontaktní pracoviště

Kontaktní pracoviště Louny

Adresa:Pod Nemocnicí 2380, 440 01 Louny 1
Telefon:950 134 111
E-mail:podatelna@ln.mpsv.cz

Zprostředkování zaměstnání – úřední hodiny

Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý8:00 - 11:00
Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek8:00 - 11:00
Pátek8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Kontaktní osoby

ředitel kontaktního pracoviště ÚP ČR
Ing. Vratislav Pražák – Vratislav.Prazak@uradprace.cz, tel.: 950 134 300
vedoucí oddělení vnitřní správy
Jana Fürstlová – Jana.Furstlova@uradprace.cz, tel.: 950 134 301
vedoucí oddělení zprostředkování
Bc. Josef Pavlátka – Josef.Pavlatka@uradprace.cz, tel.: 950 134 316
vedoucí oddělení evidence a podpor v nezaměstnanosti
Bc. Miroslava Pelikánová, DiS. – miroslava.pelikanova@uradprace.cz, tel.: 950134353
vedoucí oddělení poradenství a dalšího vzdělávání
Ing. Květoslava Laubeová, DiS. – kvetoslava.laubeova@uradprace.cz, tel.: 950 134 367
vedoucí oddělení trhu práce
Bc. Blanka Strouhalová – Blanka.Strouhalova@uradprace.cz, tel.: 950 134 326
odborný pracovník projektů ESF
Lenka Dieneltová – Lenka.Dieneltova@uradprace.cz, tel.: 950 134 333

Kontaktní pracoviště Louny

Adresa:Pod Nemocnicí 2380, 440 01 LOUNY 1
Telefon:950 134 111
E-mail:

Státní sociální podpora – úřední hodiny

Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý8:00 - 11:00
Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek8:00 - 11:00
Pátek8:00 - 11:00 (jen příjem nových žádostí a pozvaní)

Kontaktní osoby

vedoucí oddělení SSP a dávek pěstounské péče
Libuše Slunečková – Libuse.Sluneckova@uradprace.cz, tel.: 950 134 502

Kontaktní pracoviště Louny

Adresa:Pod Nemocnicí 2380, 440 01 Louny 1
Telefon:950 134 111
E-mail:

Hmotná nouze – úřední hodiny

Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý8:00 - 11:00
Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek8:00 - 11:00
Pátek8:00 - 11:00 (jen příjem nových žádostí a pozvaní)

Kontaktní pracoviště Louny

Adresa:Pod Nemocnicí 2380, 440 01 Louny 1
Telefon:950 134 111
E-mail:

Dávky pro osoby se zdravotním postižením – úřední hodiny

Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý8:00 - 11:00
Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek8:00 - 11:00
Pátek8:00 - 11:00 (jen příjem nových žádostí a pozvaní)

Kontaktní osoby

vedoucí oddělení hmotné nouze
Bc. Lenka Hronková – Lenka.Hronkova@uradprace.cz, tel.: 950 134 251