Úřad práce Kladno – kontaktní pracoviště

Kontaktní pracoviště Kladno

Adresa:Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1
Telefon:950 127 111
E-mail:posta.up@kl.mpsv.cz

Zprostředkování zaměstnání – úřední hodiny

Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý8:00 - 11:00
Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek8:00 - 11:00
Pátek8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)

Kontaktní osoby

ředitel kontaktního pracoviště ÚP ČR
Bc. Jiří David – Jiri.David@uradprace.cz, tel.: 950 127 300
vedoucí oddělení vnitřní správy, sekretariát
Milan Šefčík – Milan.Sefcik@uradprace.cz, tel.: 950 127 314
asistent ředitele kontakního pracoviště
Alena Slunečková – Alena.Sluneckova@uradprace.cz, tel.: 950 127 301
spisový pracovník
Naděžda Čermáková – Nadezda.Cermakova@uradprace.cz, tel.: 950 127 111
spisový pracovník
Eva Jindrová – Eva.Jindrova@uradprace.cz, tel.: 950 127 365
referent majetkové správy
Josef Pešta – Josef.Pesta@uradprace.cz, tel.: 950 127 369
vedoucí oddělení zprostředkování
Jana Přichystalová – Jana.Prichystalova@uradprace.cz, tel.: 950 127 337
odborný poradce pro zprostředkování
Lucie Bendlová – Lucie.Bendlova@uradprace.cz, tel.: 950 127 317
odborný poradce pro zprostředkování
Ludmila Bolková – Ludmila.Bolkova@uradprace.cz, tel.: 950 127 319
poradce pro zprostředkování
Jitka Jungrová – Jitka.Jungrova@uradprace.cz, tel.: 950 127 359
odborný poradce pro zprostředkování
Dana Kereková – Dana.Kerekova@uradprace.cz, tel.: 950 127 341
odborný poradce pro zprostředkování
Alena Melicharová – Alena.Melicharova@uradprace.cz, tel.: 950 127 357
vedoucí oddělení evidence a podpor v nezaměstnanosti
Bc. Monika Kaimlová – Monika.Kaimlova@uradprace.cz, tel.: 950 127 351
ověřovatel podpor v nezaměstnanosti
Radka Fejtková – Radka.Fejtkova@uradprace.cz, tel.: 950 127 335
ověřovatel podpor v nezaměstnanosti
Simona Fricová – Simona.Fricova@uradprace.cz, tel.: 950 127 336
ověřovatel podpor v nezaměstnanosti
Věra Buková – Vera.Bukova@uradprace.cz, tel.: 950 127 345
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Šárka Bednárová – Sarka.Bednarova@uradprace.cz, tel.: 950 127 346
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Jana Burešová – Jana.Buresova@uradprace.cz, tel.: 950 127 349
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Alena Čížková – Alena.Cizkova@uradprace.cz, tel.: 950 127 363
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Renata Fialová – Renata.Fialova@uradprace.cz, tel.: 950 127 350
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Ing. Ludmila Hladíková – Ludmila.Hladikova@uradprace.cz, tel.: 950 127 348
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Marie Houšková – Marie.Houskova@uradprace.cz, tel.: 950 127 362
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Zuzana Husáková – Zuzana.Husakova@uradprace.cz, tel.: 950 127 340
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Alena Jermanová – Alena.Jermanova@uradprace.cz, tel.: 950 127 344
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Vlasta Kapitánová – Vlasta.Kapitanova@uradprace.cz, tel.: 950 127 354
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Jaroslava Legnerová – Jaroslava.Legnerova@uradprace.cz, tel.: 950 127 363
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Petra Mašková – Petra.Maskova@uradprace.cz, tel.: 950 127 339
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Markéta Oličová – Marketa.Olicova@uradprace.cz, tel.: 950 127 342
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Veronika Patková Kohoutová – Veronika.Patkova@uradprace.cz, tel.: 950 127 355
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Marie Patová – Marie.Patova@uradprace.cz, tel.: 950 127 356
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Miroslava Pechová – Miroslava.Pechova@uradprace.cz, tel.: 950 127 343
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Terezie Pražáková – Terezie.Prazakova@uradprace.cz, tel.: 950 127 347
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Lenka Řeháčková – Lenka.Rehackova@uradprace.cz, tel.: 950 127 352
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Vladislava Slováková – Vladislava.Slovakova@uradprace.cz, tel.: 950 127 358
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Miroslava Štochlová – Miroslava.Stochlova@uradprace.cz, tel.: 950 127 398
vedoucí oddělení trhu práce
Bc. Luboš Harigel – Lubos.Harigel@uradprace.cz, tel.: 950 127 381
odborný pracovník trhu práce
Kateřina Benešová – Katerina.Benesova1@uradprace.cz, tel.: 950 127 384
odborný pracovník trhu práce
Michaela Bílková – Michaela.Bilkova1@uradprace.cz, tel.: 950 127 384
odborný pracovník trhu práce
Veronika Jílková – Veronika.Jilkova@uradprace.cz, tel.: 950 127 399
odborný pracovník trhu práce
Lenka Kalousová – Lenka.Kalousova@uradprace.cz, tel.: 950 127 353
odborný pracovník trhu práce
Hana Pavlišová – Hana.Pavlisova@uradprace.cz, tel.: 950 127 353
odborný pracovník APZ
Lenka Šímová – Lenka.Simova@uradprace.cz, tel.: 950 127 371
odborný pracovník trhu práce
Pavla Vychodilová – Pavla.Vychodilova@uradprace.cz, tel.: 950 127 384
odborný pracovník projektů ESF
Mgr. Markéta Šulcová – Marketa.Sulcova1@uradprace.cz, tel.: 950 127 353
vedoucí oddělení poradenství a dalšího vzdělávání
Milan Svítek – Milan.Svitek@uradprace.cz, tel.: 950 127 386
odborný pracovník IPS
Zuzana Králová – Zuzana.Kralova@uradprace.cz, tel.: 950 127 387
odborný pracovník projektů ESF
Ing. Blanka Lážnovská – Blanka.Laznovska@uradprace.cz, tel.: 950 127 383
odborný pracovník poradenství a dalšího vzdělávání
Veronika Marková – Veronika.Markova1@uradprace.cz, tel.: 950 127 393
odborný pracovník IPS
Eva Šichová, DiS. – Eva.Sichova@uradprace.cz, tel.: 950 127 387
odborný pracovník rekvalifikací
Věra Veinerová – Vera.Veinerova@uradprace.cz, tel.: 950 127 390
finanční pracovník
Alena Dvořáková – Alena.Dvorakova@uradprace.cz, tel.: 950 127 372
finanční pracovník
Helena Hympánová – Helena.Hympanova@uradprace.cz, tel.: 950 127 382
referent ICT
Jaroslava Heidenreichová – Jaroslava.Heidenreic@uradprace.cz, tel.: 950 127 313
referent ICT
Přemysl Milota – Premysl.Milota@uradprace.cz, tel.: 950 127 332
referent ICT
Bc. Jana Pauzerová – Jana.Pauzerova@uradprace.cz, tel.: 950 127 312
právník
Bc. Lenka Machová – Lenka.Machova@uradprace.cz, tel.: 950 127 373
odborný pracovník insolvence
Hana Adamišinová – Hana.Adamisinova@uradprace.cz, tel.: 950 127 370
odborný pracovník insolvence
Marcela Trochová – Marcela.Trochova@uradprace.cz, tel.: 950 127 329
finanční kontrolor
Lenka Zíková – Lenka.Zikova@uradprace.cz, tel.: 950 127 388
odborný pracovník pohledávek a exekucí
Taťana Mertlíková – Tatana.Mertlikova@uradprace.cz, tel.: 950 127 333
odborný pracovník pohledávek a exekucí
Jindra Nedvědová – Jindra.Nedvedova@uradprace.cz, tel.: 950 127 333
odborný pracovník projektů ESF
Ing. Lucie Brabcová – Lucie.Brabcova@uradprace.cz, tel.: 950 127 391
odborný pracovník projektů ESF
Tereza Faustyna Malanowska, DiS. – Tereza.Malanowska@uradprace.cz, tel.: 950 127 391
odborný pracovník projektů ESF
Ivana Marková – Ivana.Markova1@uradprace.cz, tel.: 950 127 391
odborný pracovník projektů ESF
Veronika Adamovská – Veronika.Adamovska@uradprace.cz, tel.: 950 127 383
odborný pracovník projektů ESF
Bc. Kateřina Blahovcová – Katerina.Blahovcova@uradprace.cz, tel.: 950 127 366
odborný pracovník projektů ESF
Gabriela Čunderlová – Gabriela.Cunderlova@uradprace.cz, tel.: 950 127 321
odborný pracovník projektů ESF
Lenka Kaucká – Lenka.Kaucka1@uradprace.cz, tel.: 950 127 366

Kontaktní pracoviště Kladno

Adresa:Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1
Telefon:950 127 111, 950 127 500-514
E-mail:posta.ssp@kl.mpsv.cz

Státní sociální podpora – úřední hodiny

Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý8:00 - 11:00
Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek8:00 - 11:00
Pátek8:00 - 11:00 (jen pro podání žádosti)

Kontaktní osoby

vedoucí oddělení SSP a dávek pěstounské péče
Eva Káclová – Eva.Kaclova@uradprace.cz, tel.: 950 127 500
ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče
Jana Hrbáčková, DiS. – Jana.Hrbackova@uradprace.cz, tel.: 950 127 503
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Michaela Jindáčková – Michaela.Jindackova@uradprace.cz, tel.: 950 127 506
ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče
Silvie Kolbuchová, DiS. – Silvie.Kolbuchova@uradprace.cz, tel.: 950 127 509
ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče
Lenka Krátká, DiS. – Lenka.Kratka@uradprace.cz, tel.: 950 127 512
ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče
Zdeňka Pánková, DiS. – Zdenka.Pankova@uradprace.cz, tel.: 950 127 510
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Jana Froňková – Jana.Fronkova@uradprace.cz, tel.: 950 127 501
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Martina Fujerová – Martina.Fujerova@uradprace.cz, tel.: 950 127 515
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Ivana Hůrková – Ivana.Hurkova@uradprace.cz, tel.: 950 127 504
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Alena Kadeřábková, DiS. – Alena.Kaderabkova@uradprace.cz, tel.: 950 127 508
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Eva Nelibová – Eva.Nelibova@uradprace.cz, tel.: 950 127 511
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Zuzana Poborská – Zuzana.Poborska@uradprace.cz, tel.: 950 127 513
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Mgr. Michaela Richterová – Michaela.Richterova@uradprace.cz, tel.: 950 127 502
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Petra Sedláčková – Petra.Sedlackova@uradprace.cz, tel.: 950 127 530
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Michaela Slavíková – Michaela.Slavikova@uradprace.cz, tel.: 950 127 516
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Jitka Vaníčková – Jitka.Vanickova@uradprace.cz, tel.: 950 127 514
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Květuše Vydrová – Kvetuse.Vydrova@uradprace.cz, tel.: 950 127 507

Kontaktní pracoviště Kladno (Stochov)

Adresa:Jaroslava Šípka 486, 273 03 Stochov
Telefon:950 127 530
E-mail:posta.kls@kl.mpsv.cz

Státní sociální podpora – úřední hodiny

Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý8:00 - 11:00
Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek8:00 - 11:00
Pátek8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)

Kontaktní pracoviště Kladno

Adresa:Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1
Telefon:950 127 111
E-mail:

Hmotná nouze – úřední hodiny

Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý8:00 - 11:00
Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek8:00 - 11:00
Pátek8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)

Kontaktní osoby

vedoucí oddělení hmotné nouze
Jana Volfová, DiS. – Jana.Volfova@uradprace.cz, tel.: 950 127 570
ověřovatel dávek HN
Kristýna Dušková – Kristyna.Duskova@uradprace.cz, tel.: 950 127 360
ověřovatel dávek HN
Marcela Šimková – Marcela.Simkova@uradprace.cz, tel.: 950 127 578
ověřovatel dávek HN
Jana Tovarová – Jana.Tovarova@uradprace.cz, tel.: 950 127 364
pracovník dávek hmotné nouze
Kateřina Babková – Katerina.Babkova@uradprace.cz, tel.: 950 127 385
pracovník dávek hmotné nouze
Jana Ferbyová – Jana.Ferbyova@uradprace.cz, tel.: 950 127 572
pracovník dávek hmotné nouze
Andrea Heřmánková – Andrea.Hermankova@uradprace.cz, tel.: 950 127 587
pracovník dávek hmotné nouze
Jolana Hoffmanová – Jolana.Hoffmanova@uradprace.cz, tel.: 950 127 576
pracovník dávek hmotné nouze
Stanislava Jůnová – Stanislava.Junova@uradprace.cz, tel.: 950 127 583
pracovník dávek hmotné nouze
Radka Kubíková – Radka.Kubikova@uradprace.cz, tel.: 950 127 581
pracovník dávek hmotné nouze
Dagmar Markovičová – Dagmar.Markovicova@uradprace.cz, tel.: 950 127 583
pracovník dávek hmotné nouze
Petra Martincová – Petra.Martincova@uradprace.cz, tel.: 950 127 367
pracovník dávek hmotné nouze
Miloslava Nakládalová – Miloslava.Nakladalov@uradprace.cz, tel.: 950 127 582
pracovník dávek hmotné nouze
Eva Šafaříková – Eva.Safarikova@uradprace.cz, tel.: 950 127 394
pracovník dávek hmotné nouze
Jana Šerhantová – Jana.Serhantova@uradprace.cz, tel.: 950 127 572
pracovník dávek hmotné nouze
Lucie Zwingerová – Lucie.Zwingerova@uradprace.cz, tel.: 950 127 575
specialista dávek hmotné nouze
Milena Báčová – Milena.Bacova@uradprace.cz, tel.: 950 127 582
specialista dávek hmotné nouze
Miroslava Gajdošová – Miroslava.Gajdosova@uradprace.cz, tel.: 950 127 389
specialista dávek hmotné nouze
Veronika Králová – Veronika.Kralova1@uradprace.cz, tel.: 950 127 580
specialista dávek hmotné nouze
Jakub Palán – Jakub.Palan@uradprace.cz, tel.: 950 127 573
specialista dávek hmotné nouze
Jitka Staňková – Jitka.Stankova@uradprace.cz, tel.: 950 127 385
specialista dávek hmotné nouze
Irena Vimrová – Irena.Vimrova@uradprace.cz, tel.: 950 127 389

Kontaktní pracoviště Kladno

Adresa:Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1
Telefon:950 127 111
E-mail:

Sociální služby, příspěvek na péči – úřední hodiny

Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý8:00 - 11:00
Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek8:00 - 11:00
Pátek8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)

Kontaktní osoby

sociální pracovník
Monika Broumová, DiS. – Monika.Broumova@uradprace.cz, tel.: 950 127 396
sociální pracovník
Bc. Filip Kruncl, DiS. – Filip.Kruncl@uradprace.cz, tel.: 950 127 395
sociální pracovník
Sandra Pšanská, DiS. – Sandra.Psanska@uradprace.cz, tel.: 950 127 394
vedoucí oddělení PnP a DOZP
Mgr. Lucie Slavíková, DiS. – Lucie.Slavikova@uradprace.cz, tel.: 950 127 584
sociální pracovník
Miroslava Froncová, DiS. – Miroslava.Froncova@uradprace.cz, tel.: 950 127 574
sociální pracovník
Tereza Grimová, DiS. – Tereza.Grimova@uradprace.cz, tel.: 950 127 392
sociální pracovník
Lada Hrbková, DiS. – Lada.Hrbkova@uradprace.cz, tel.: 950 127 577
sociální pracovník
David Kosina, DiS. – David.Kosina@uradprace.cz, tel.: 950 127 579
sociální pracovník
Jiřina Prchalová, DiS. – Jirina.Prchalova@uradprace.cz, tel.: 950 127 334
sociální pracovník
Alena Zeislová, DiS. – Alena.Zeislova@uradprace.cz, tel.: 950 127 571
sociální pracovník
Lucie Zeislová, DiS. – Lucie.Zeislova@uradprace.cz, tel.: 950 127 397

Kontaktní pracoviště Kladno

Adresa:Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1
Telefon:950 127 111
E-mail:

Dávky pro osoby se zdravotním postižením – úřední hodiny

Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý8:00 - 11:00
Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek8:00 - 11:00
Pátek8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)

Kontaktní osoby

pracovník dávek PnP a DOZP
Marie Dundrová – Marie.Dundrova@uradprace.cz, tel.: 950 127 585
pracovník dávek PnP a DOZP
Helena Spěváčková – Helena.Spevackova@uradprace.cz, tel.: 950 127 585
specialista dávek PnP a DOZP
Zdeňka Kotrčová – Zdenka.Kotrcova@uradprace.cz, tel.: 950 127 368